Acıbadem Evden Eve Nakliyat

Acıbadem Evden Eve Nakliyat Başka bir yere gitmek, göçmek anlamlarına gelen taşınmak, birçok insan tarafından her gün gerçekleştirilen bir eylemdir. Bu yönü ile bakıldığında taşınma eylemine günlük hayatta sıklıkla başvurulur. İş değişikliği, yeni bir ev sahibi olma ya da buna benzer birçok sebeple taşınmak isteyen insanlar, önceleri taşınma işini kendi başlarına halletmek zorunda kalıyorlardı. Günler süren hazırlık taşınma ve yerleştirme işlerinden dolayı, zaman ve yorgunluk açısından zorlanmaya başlandı ve evden eve taşıma yapan firma arayışlarına girdiler.

İnsanların bu ihtiyacına karşılık vermek üzere Acıbadem Evden Eve Nakliyat firmamız sizin için en ideal taşınma işlemini sunuyor. Taşınmayı sizin için zor olmaktan çıkarıp bir keyif haline dönüştüren firmamız taşınma işlemini şu şekilde gerçekleştirmektedir;

 Taşınma Aşamasında Gerçekleştirilen İşlemler

            Taşınma sadece eşyaların bir evden alınıp başka bir eve nakliye edilmesi değildir. Dışarıdan bakıldığında kolay görünen taşınma aslında ince ayrıntılarına dikkat edilmesi gereken, bir uzmanlık işidir. Bu nedenle her aşaması ayrı bir öneme sahiptir. Her ayrıntıyı sizin için düşünen Acıbadem Evden Eve Nakliyat olarak, bu aşamaları şu şekilde yapmaktayız;

1- Expert Aşaması

Taşınma işine karar veren müşterilerimizle iletişime geçip en uygun zamanda taşınacak eşyaların ve taşınacak evin durumları hakkında bir rapor hazırlanır.

2- Önlem ve Tedarik Aşaması

Hazırlanan ekspertiz raporuna göre, yeterli eleman, gerekli malzeme, uygun ekipman ve araç temin eden Acıbadem Nakliyat firmamız, taşıma işleminin kusursuz olması ve aksamaması için gerekli önlemi alır.

3- Paketleme ve Hazırlık Aşaması

Sizin belirlediğiniz zaman geldiğinde kapınızı çalan firmamız, yanında getirmiş olduğu köpük, koli, streç film ve plastik torbaları kullanarak eşyalarınızı, büyük bir titizlikle paketliyoruz. Böylece taşınma esnasında olabilecek zararları ve elektronik eşyalarınızın tozlanmasını en aza indiriyoruz. Burada dikkat edilmesi gereken önemli noktalardan biri de hangi ürünün hangi odadan alındığı ve nereye koyulduğu olduğundan, Koli ve torbalara işaretleme yapıyoruz. Böylece sizi eşya aramak zorunda bırakmıyoruz.

4 – Yükleme Aşaması

Eşyalarınız hazırlandıktan sonra işinde uzman ekibimiz tarafından, titizlikle araca yüklüyor ve eşyalarınızı taşınma işlemine hazır hale getiriyoruz.

5- Son Kontrol ve Taşınma Aşaması

Eviniz son olarak kontrol edildikten sonra gideceği yere dikkatli bir şekilde eşyalarınızı götürüyoruz.

6- Yük İndirme Aşaması

Eşyalarınızı araçtan indirilerek yine aynı titizlikle yeni evinize taşıyoruz. Monte edilmesi gereken ürünleri uzmanlarımız tarafından monte ediyor hangi kolyeyi hangi odadan alındıysa yine aynı odaya bırakıyoruz. Böylece mobilya montaj konusunda uğraşmadığınız gibi eşyaları odadan odaya taşımak zorunda kalmıyorsunuz. Taşıma konusunda her ayrıntıyı sizin için düşünen Acıbadem Evden Eve Nakliyat firması olarak, taşınma işlemini sizin için keyif dönüştürüyoruz.

Kadiköy Evden Eve Nakliyat

 

Evden Eve Nakliyat Ofis TaşımacılığıŞehirler arası Nakliyat