Antika Eşya Depolama

Antika Eşya Depolama hizmeti firmamız tarafından verilmektedir. Antika eşyalar yıllar önceden günümüze tarihi taşıyan eşyalardır. Maddi ve manevi değerleri çok yüksek olan bu eşyaların muhafazası son derece önemlidir. 50 yıllık, 100 yıllık hatta yüzlerce yıl öncesine ait olabilen antika eşyaların özenle muhafaza edilmesi gerekmektedir. Nakliyesi sırasında çizilme, kırılma, darbe gibi olumsuz sonuçlarla karşılaşmamak için alanında uzman ve profesyonel hizmet veren antika eşya deposuyla çalışmak gerekmektedir. Firmamız antika eşyalara önem vermekte, personellerine gerekli eğitimleri sağlamaktadır.

Depolanması sırasında antika eşyalara özenli ve titizlikle davranmak gerekmektedir. Uygun koşullar yerine getirilerek depolama işlemleri gerçekleştirilmektedir.Antika Eşya Depolama Maddi değeri çok yüksek olan bu eşyaların özel depolarda muhafaza edilmesi gerekmektedir. Değeri çok yüksek olan bu eşyaları herhangi bir ev veya depoda muhafaza etmek hiç doğru değildir. Bu nedenle uzman bir antika depolama şirketi ile çalışmanız elzemdir.

Antika Eşya Depolama Firmaları

Antika Eşya Depolama sırasında sigortalama yapan firmalar ile çalışmak çok önemlidir. Firmamız depoladığı tüm antika ürünlerin sigortalarını yapmaktadır. Ayrıca maddi değeri yüksek olan bu antika eşyaları güvenlik kameraları ile 24 saat izlenen özel korunaklı odalarda muhafaza etmekteyiz. Herhangi bir evde antika eşya depolamak risklidir. Hırsızlık olaylarına karşı üst düzey güvenlik önlemleri alınarak son derece güvenli şekilde antika eşyalar depolanmaktadır. Eşyalarınız günümüzde yaşanan salgın hastalık koşullarına uygun son derece hijyenik ortamlarda muhafaza edilmektedir. Antika eşyaların muhafazası esnasında hava sıcaklığından ortamın nem oranına kadar dikkat edilmesi gerekmektedir. Bu kadar değerli olan tarihi eşyalara zarar gelmesini kimse istemez. Bu nedenle antika eşyaları kendiniz muhafaza etmek yerine firmamızın profesyonel antika eşya depolarına emanet edebilirsiniz.

Antika Eşya Depolama Fiyatları

Antika Eşya Depolama fiyatları sıklıkla araştırılmaktadır. Depolanacak eşyanın büyüklüğüne, depolama koşullarına göre değişen fiyatlar mevcuttur. Ancak maddi değeri oldukça yüksek olan antika eşyaların depolanması konusunda ucuza kaçmak hiç doğru değildir. Değerli olan bu eşyalar uzman olmayan kişiler tarafından zarar görebilmektedir. Özel korunaklı odalarda depolanacağı düşünülürse firmamızın depolama fiyatları oldukça uygundur. Antika eşyalarınız için depolama hizmetlerinden yararlanmak istiyorsanız firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.Şile Evden Eve Nakliyat hizmeti almak istiyorsanız bu bağlantıyı tıklıya bilirsiniz.