Titizlikle Arşiv Taşımacılığı Hizmeti Sağlamaktayız

            Arşiv taşımacılığı birçok firma tarafından verilen bir hizmettir. Fakat bu hizmeti alırken bazı hususlara dikkat etmeli ve bu doğrultuda karar vermelisiniz. Bir şirketin en önemli ve en çok özen gösterilmesi gereken hususlardan birisi de arşivlerini düzenli tutabilmeleri ve bu arşivi taşımaları gerektiğinde en düzgün ve herhangi bir hasara uğramadan taşınabilmesidir. Arşiv taşıma Firmamız bu konuda hizmet verirken tüm detayları düşünmekte ve planlı bir şekilde Arşiv taşımacılığı hizmeti sağlamaktadır.

 Arşiv taşımacılığı hizmeti verilirken nelere dikkat edilmelidir?

            Her firma arşivi için büyük bir özen göstermektedir. Çünkü bu arşivin içerisinde bir şirkete ait tüm özel veriler büyük intizam içerisinde sıralanır ve düzenlenir. Taşıma esnasında bu düzen bozulmamalı ve evraklar karışmamalıdır. Aynı düzen içerinde taşımacılığı yapılmalı ve yerine ulaştırılmalıdır. Arşivde bulunan resmi ve ayrıca önemli olan evrakların zarar görmemesi ve herhangi bir şekilde kaybolmaması gerekmektedir. Neticede taşımak için teslim edilenlerin hepsi kâğıttan oluştuğu için en ufak bir dikkatsizlikte zarar görebilir.

            Arşiv taşımacılığı sadece hasarsız şekilde taşımak yeterli değildir ayrıca taşındığı yerde de aynı sıra ile yerleşiminin sağlanması gerekmektedir. Alındığı yerdeki yerleşimi nasıl ise aynı şekilde yeni yerine yerleştirilmeli ve karışıklığa sebep vermemelidir.

 Firmamızın verdiği hizmetler

            İstanbul Arşiv taşımacılığı Arşivinizde bulunan tüm evraklar büyük bir titizlik ile paketlenmekte ve ulaşacağı yere de aynı şekilde ulaştırılmaktadır. Sizlere göre sıralanmış olan evrakların tümü ulaştırılacağı yere gelindiğinde de aynı sırada dizilmekte ve sizlere teslim edilmektedir. Her türlü detay sizler için tarafımızdan düşünülmekte ve evraklarınız için hazırlanan tutanaklar ile sizlere teslim edilmektedir. Bir firmanın bel kemiğini oluşturan arşivi için en az firma sahibi kadar hassasiyet gösterilmektedir. Sizler için önemli olan arşiviniz için gerekli özenin gösterilmesi için ekibimiz son derece titiz ve dikkatli davranmaktadır. Arşiviniz için gerekli önlemler alınmaktadır.

 Firmamız ve Ekibimiz

            Ekibimizde bulunan tüm personelimiz büyük bir titizlikle seçilmiş olup, tamamen işine konsantre olan ve sizler için evraklarınızın öneminin bilincinde olan güvenilir ekip çalışanlarından oluşmaktadır. Bu yüzden güvenle emanet edebileceğiniz arşiv evraklarınız taşınana kadar büyük bir titizlikle korunmakta ve yerine ulaştırılmaktadır. Tamamen güvenli bir ortamda taşınabilmesi için arşiviniz en üst seviyede korumaya alınmakta ve taşıma esnasında hasar görmesi engellenmektedir. Neticede taşınanların hepsi kâğıttan olduğu için kaybolma, yırtılma, ıslanma gibi birçok hasara uğrayabilir ve şirketinize zarar verebilir. Bu yüzden bunun ne kadar önemli olduğunun bilincinde bir hizmet sağlamaktayız.

 Neden bizi tercih etmelisiniz?

            Bizleri tercih ettiğinizde sizlere verebileceğimiz güven duygusu ile içiniz rahat bir şekilde Arşiv taşıma hizmetinizi sizler için sağlamaktayız. Her koşulda arşiviniz koruma altına alınarak tamamen bizlerin ve ekibimizin sorumluluğunda yerine ulaştırılmaktadır. Böylelikle sizlerde arşivinizi taşırken bir sorun yaşamayacağınızı bilerek ve yeni yerine ulaştığında aynı kurallarla yerleştirileceğine emin bir şekilde bizlere teslim edebilirsiniz. Sizler kadar konunun önemini ve hassasiyetini taşıdığımızı bilmenizi isteriz. Bizler için önemli olan sizlerin bu konuda endişe yaşamamanız ve aldığınız hizmetten memnun kalmanızdır.

            Sizlerden alacağımız her olumlu geri dönüş bizleri mutlu edecektir. Böylelikle sizler için verdiğimiz hizmet sonrasında sizlerin de referansı ile her zaman güvenli ve hassas Arşiv taşımacılığı hizmetimize devam edeceğiz. Her türlü önlem alınarak verilen bu hizmet için sormak istediğiniz ve hizmetin veriliş detayları için bizleri arayabilir ve sizlerle görüşen personelimize işin ne zaman ve nereden yapılacağı bilgisini vererek destek alabilirsiniz. Ekibimiz sizler ile görüştükten sonra hizmet sağlamak için sizlerden alacağı detay ile hizmeti başlatacaktır.

Ataşehir Nakliyat