Bağcılar Eşya Depolama

 

Bağcılar Eşya Depolama taşınma işi çok zaman alan, sinir bozucu ve ev sahibini strese sokan bir iştir. Her işte olduğu gibi bu işin de dikkat edilecek kuralları vardır. Evden eve nakliyat sektöründe iş yapan şirketin Ulaştırma Bakanlığı’ndan yetki belgesi alması gereklidir.

Taşıma işleminin sorunsuz olması ve sonradan sürprizlerle karşılaşılmaması adına size bir ekspertiz atıyor ve de keşif yapmasını sağlıyoruz. Bu hizmetimiz ücretsizdir.

Eşyalarınızı taşıma işlemi öncesi sigorta yaptırıyoruz; taşıma sırasında kırılan, zarar gören eşyalarınızın bedelini size ödüyoruz; böylelikle maddi olarak zarar görmenizi engelliyoruz.Bağcılar Evden Eve Nakliyat ile taşınmanın stresini yaşamazsınız.

 

 Taşımacılıkta Ambalaj Önemlidir

 

           Bağcılar Eşya Depolama Nakil sırasında eşyalarınızın muhafazası çok iyi ambalaj ile mümkündür. Eşyalarınızı alınacak olası darbelerden korumak için, çift oluklu mukavva kolilere koyuyoruz. Cam eşyalarınız kırılmasın diye tek tek kağıt ile sarıyor ve kutu içinde boşlukları dolduruyor ve birbirlerine çarparak kırılmalarını engelliyoruz.

Koliler baloncuklu naylonlar ile sarıyoruz. Ütülenmiş giysilerinizi askılarıyla saydam şeffaf dolaba asıyor, ve taşıma esnasında ütülerinin bozulmamasını temin ediyoruz.

Bağcılar Ev Eşyası Depolama Taşımada en çok zarar gören eşyalar yatak odası dolaplarında ve masasında bulunan aynalardır. Aynaların kırılması durumunda sigorta ile masrafını aynen ödüyoruz. Beyaz eşyalarınızın bağlantılarının yerinden sökümü ve yeni evinizde bağlantılarınızın sağlanması Bağcılar Evden Eve Nakliyat hizmeti dahilindedir.

 

 Kapalı Çelik Kasa Araçlar İle Hizmet Veriyoruz

 

Bağcılar Ev Depolama Eşyalarınızın yağmur ve kar yağışından zarar görmemesi için kapalı çelik kasa araçlarımızla hizmet veriyoruz. Eviniz 1+1, 2+1, 3+1, 4+1, 5+1 büyüklükte olabilir; büyüklüğüne göre nakliyatını sağlayacak araçlarımız mevcuttur. Eşyaların ambalaj yapılması, aracın kullanılması, beyaz eşyalarınızın sökümü ve montajının yapılması yaptıkları işlerde uzman olan personellerimiz tarafından yapılmaktadır.

 

 Asansörlü Taşımacılık İşini Yapıyoruz

 

Bağcılar Depolama Yüksek binalarda oturuyorsanız eşya taşımacılığı çok zorlaşmaktadır. Çünkü apartman yönetimleri eşyaların taşınması için asansör kullanımına izin vermezler. Ayrıca eski binalarda koridorlar ve merdiven aralıkları çok dar olduğundan büyük hacimli eşyaların taşınması çok zor olmaktadır; hatta imkansızlaşmaktadır.

Bağcılar Ev Eşya Depolama Eşyaların yukarıya çıkarılması tamamıyla insan gücüyle olmaktadır. Eşyalarınızın teslimatı sırasında karşılıklı fikir birliği içinde oluyoruz. Koliler sizin nezaretinizde önceki evinizden çıkarılırken, yeni evinize taşındığınızda koli teslimatı yine tarafınıza yapılmaktadır.Ataşehir Nakliyat