Balıkesir Şehirler Arası Nakliyat

Balıkesir Şehirler Arası Nakliyat firması olarak öncelikle nakliye personelimizi evinize göndererek; taşıma koşulları ve fiyatlandırma hakkında sizi ayrıntılı olarak bilgilendiririz. Bu işlemden faydalanabilmek için yapmanız gereken tek şey firmamız ile irtibata geçmeniz ve taşınma talebinizi iletmenizdir.

Titiz Evden Eve Taşıma Hizmeti

Evden eve nakliyat; büyük bir dikkat ve titizlik gerektiren, en küçük bir sorunda büyük sıkıntılara sebep olabilecek bir iştir. Ancak Balıkesir evden eve nakliyat firması olarak, eşyalarınıza en az sizin kadar değer veririz ve bunun için taşınma işleminin her aşamasında eşyalarınızın güvenliğini sağlarız. Firmamızın dikkat ve titizliğine rağmen, yine de oluşabilecek olası kazalara karşı eşyalarınızı sigortalama işlemi gerçekleştiririz.

Profesyonel nakliye ekibimiz tarafından eşyalarınız demonte edilir ve titizlikle paketlenir. Paketleme malzemesi olarak her zaman en iyi sonuç veren malzemeler seçilir. Balonlu naylon ve oluklu mukavva eşyalarınızın korunması için özellikle seçtiğimiz malzemelerdendir. Balıkesir evden eve nakliyat için firmamızı tercih etmeniz halinde, paketleme işlemi titizlikle yapılacak ve eşyalarınıza zarar vermeden gerçekleştirilecektir. Kırılabilecek olan tabaklarınız, bardaklarınız, kristalleriniz, tek tek paketlenerek kırılması ve çizilmesinin önüne geçilecektir.

Titizlikle paketlenen eşyalarınız, yine büyük bir titizlikle aracımıza istif edilerek yüklenir. Eşyalarınızın aracımıza yüklenmesi sırasında, yolda bir olumsuzluk oluşmaması için, yerleştirilmeleri deneyimli personelimiz tarafından yapılmaktadır. Yükleme işleminin tamamlanmasının ardından, önceden belirlenen en güvenli güzergâh üzerinde araçlarla yola çıkmaktayız.

Asansörlü Taşıma

Balıkesir Şehirler Arası Nakliye Eşyalarınızın korunması ve zarar görmesini önlemek amacıyla, sarsıntılara meydan vermemek için yol boyunca oldukça dikkatli ve yavaş bir seyir halinde ilerleyen araçlarla, aynı veya farklı bir şehirdeki yeni taşınma adresinize güvenli bir şekilde eşyalarınızı ulaştırırız.
Taşınma adresinize gelindiğinde, eşyalarınız güvenli bir şekilde araçtan indirilir. İhtiyaç halinde taşınması zor eşyalarınız için asansör kurulumu da gerçekleştirilir.

Balıkesir Şehirler Arası Taşımacılık tarafından güvenli bir şekilde aracımızdan indirilen eşyalarınız, diğer taraftan içeriye taşınırken, sizin belirleyeceğiniz konumlarına göre yerleştirme işlemleri yapılır. Yine taşıma sırasında demonte edilmiş eşyalarınız, uzman ekibimiz tarafından istediğiniz yere monte edilmektedir. Son olarak eşyalarınız incelenir ve herhangi bir tahribat olup olmadığından emin olunur. Siz de güvenli ve kaliteli bir evden eve nakliyat hizmeti için firmamız ile irtibata geçebilirsiniz.