Banka Taşımacılık

           Banka taşıma ; Taşımacılık sektöründe hizmet veren firmamız profesyonel Banka taşımacılık hizmetleri de vermektedir. Firmamız sayesinde banka taşımacılığı daha kolay hale gelecektir. Dilerseniz hizmet detaylarına geçmeden öne banka taşımacılığı ne demektir kısaca açıklayalım.

 Banka Taşıma Ne Demektir?

            Banka taşıma demek bir bankada olması gereken Atm’ler, şube içerisinde yer alan bilgisayarlar, sandalyeler masalar, para kasaları, para sayma makineleri, banka memurları tarafında kullanılan her türlü araç gereçler, bankada kullanılan özel dolapların bankaya ait özel dosya ve evrakların nakliyat firmaları tarafından profesyonel yollarla taşınması demektir.

 Taşıma Nasıl yapılıyor?

            Banka taşımacılık işlemleri şu şekilde yapılmaktadır; öncelikle banka taşımacılığı yapılacağı gün Exper Personellerimiz taşınacak bankaya gelerek geniş çaplı bir inceleme yapar. İnceleme bittikten sonra etüt çalışması yaparak taşıma işlemlerini tek tek kâğıda yazılarak banka yetkilileri ile yetkililerle sözleşme yaparlar. Bu işlem tüm nakliyat firmalarında aynıdır. Atm taşınacak tüm cihazlar profesyonel ekiplerimiz tarafından demonte edilerek türüne göre ayrı ayrı paketlenip kolilere yerleştirilir ve taşıma araçlarına yüklenerek yeni adreslerine taşınır.

            Banka taşımacılığı ev taşımacılığından daha çok bir iştir aslında. Çünkü banka taşımacılığında özel dosya ve evrakların paketleme işlemi sırasında dikkat ederek karıştırmadan ve eksiksiz bir şekilde paketlenip taşınması çok önemlidir. Ev taşımacılığında hasar gören eşyaların telafisi olabilir ancak banka taşımacılığında özel evrak ve dosyalarda meydana gelen hasarların telafisi olmayabilir. Banka taşımacılığında nakliyat firmaları büyük bir yükün altına girer. Yeni adrese gelen ekiplerimiz öncelikle mobilya dolap masa vb. eşyaları paketlerinden çıkararak montalama işlemini yapıyorlar. Ardından küçük araç gerekler ile dosya ve evrakları çıkararak düzenli bir şekilde yerleştiriyorlar. Banka taşımacılığı işlemlerini sigortalı bir şekilde yapmaktayız.

Taşımacılıkta Dikkat Edilmesi Gerekenler

            Banka Taşımacılığında profesyonel nakliye hizmetinde yer almayan kişilere göre bir anlam ifade etmese de profesyonel nakliyat firmalarının içerinde yer alan kişiler için çok çok önemlidir. Banka taşımacılığı profesyonellik, azami dikkat gerektiren ve güven isteyen bir iştir. Evden eve taşımacılık, bireysel veya kurumsal nakliye işlerinin içinde en çok dikkat isteyen hizmetlerin başında geliyor. Ayrıca banka taşımacılığı güvenilir nakliyat firmalarına yaptırılması gerekiyor.

Sultanbeyli Evden Eve Nakliyat

 

Evden Eve Nakliyat Ofis TaşımacılığıŞehirler arası Nakliyat