Bayrampaşa Evden Eve Nakliyat

 

Bayrampaşa Evden Eve Nakliyat taşıma işlemi öncesi yapılacak bazı tespitler ile daha etkin ve verimli hizmet verilmektedir. Taşıma yapılacak evin oda sayısı eşyaların ne kadar yer kaplayacağı hakkında aşağı yukarı bilgi verir. Bu bilgiler; taşıma elemanı sayısını, aracın kapasitesinin ne olması gerektiği hakkında bilgi vermektedir.

           Bayrampaşa Ev Taşıma Yine oda sayısı ne kadar paketleme malzemesinin olması gerektiğini belirler. Taşınacak eşya ile orantılı bir taşıma kamyonu göndermekteyiz. Kısaca evden eve nakliyat için ön fizibilite çalışması oldukça önemlidir. Tabi bununla beraber kileriniz ve balkonunuz varsa ve orada da bolca eşya bulunuyorsa bu konuyu da bizlerle paylaşmanızı öneririz.

 

 Taşınmak İçin Sık Tercih Edilen Günler Hangileridir?

 

Bayrampaşa Evden Eve Nakliyat Eğer mesai saatleri veya hafta sonu taşınmak gibi özel bir durum yok ise, Cumartesi ve Pazar günlerini tavsiye etmemekteyiz. Çünkü hafta sonları evden eve nakliyat işinin en yoğun olarak yaşandığı günler olup, hafta sonları insanları dinlenme günleri olduğu için dikkat edilmektedir. Genellik Bayrampaşa Evden Eve Nakliyat hizmetlerimizde firma olarak en boş olduğumuz günler hafta içidir. Bu günleri seçmenizi tavsiye ediyoruz.

 

 Eşyalarınızı Kendinizin Paketlemesi Nakliyat Fiyatında Çok Değişiklik Yaratmaz

 

Bayrampaşa Evden Eve Nakliye Eşyalarınızı kendinizin paketleme durumunda sizlere çok fazla bir maddi kazanç sağlamamakla birlikte, yine de sözleşme toplamı üzerinden belirli bir miktar indirim sağlamaktayız. Ufak tefek eşyaları, mutfak içlerini, giysileri kendiniz toplayabilirsiniz. Kolilerde ve paketlerde çökme, yırtılma, ezilme olabilmektedir. Bu hizmetin yine tecrübeli personelimize bırakılması yerinde olacaktır.

 

 Nakliyat İşlemi ile Birlikte Hangi İşler Yapılmaktadır?

 

Bayrampaşa Evden Eve Taşımacılık Evinizdeki ya da ofisinizdeki tüm eşyaların demontajını yapmaktayız. Güvenli taşıma işlemi için tüm eşyaları paketliyoruz. Araca yüklenen tüm eşyalar güvenli bir şekilde nakledilecek adrese getirilmekte ve aynı şekilde taşıma işlemi yapılmaktadır.Bayrampaşa Ev Taşımacılığı Dilediğiniz odaya dilediğiniz eşyayı getirerek paketleri açıp o eşyaların kurulumunu yine personelimiz yapmaktadır.

 

 Nakliyat Firması Olarak Hangi İşleri Yapmamaktayız?

 

Bayrampaşa Nakliyat Duvar delme, klima sökme, temizlik işlerini yapmamaktayız. Eve ya da ofise gidip eşyaları demontaj edip, paketleyip araca yükleyip yeni ev veya ofise montaj işlemini gerçekleştiririz. Yine korniş takılması ve perdelerin asılması için taşıma önceki talepte bulunulmalıdır.Bayrampaşa Eşya Depolama Klima sökme işlemini genel olarak firmaların hiçbiri üstlenmemektedir. Çünkü tekrar takıp çıkarmakta sorunlar yaşanabilmektedir.Göktürk Evden Eve Nakliye