Esenyurt Eşya Depolama

Esenyurt Eşya Depolama hizmeti veren firmamız eşyalarınızı güvenle muhafaza edebileceğiniz depolama alanı sağlar. Esenyurt Eşya Depolama firmamız eşya depolama alanında sektördeki eksiklikleri gözlemleyerek müşterilerine en kaliteli hizmeti sunma gayesi taşımaktadır. Kalite ve memnuniyet odaklı profesyonel bir ekip aracılığıyla eşya depolama hizmeti en güvenlikli şekilde müşterilere sunulmaktadır. Bu sektörde en öncelikli konu eşyaların güvenli bir şekilde muhafaza edilmesidir. Eşyaların muhafaza edildiği depoların her açıdan güvenli bölmelerinin olması büyük önem arz etmektedir. Firmamız güvenliğe ve güvenirliliğe öncelik tanıyarak, bu alanda hizmetini teknolojik gelişmeler ile sürdürmektedir. Planlı bir şekilde depolarda muhafaza edilen eşyalarınız istediğiniz zaman kullanıma hazır olacak şekilde saklanmaktadır.

Son teknolojik gelişmeler ışığında eşyalarınız güven içerisinde, yıpranma ihtimali olmadan ve ilk günkü gibi olacak şekilde muhafaza edilir. Yaşam alanınızı daralttığını ancak atılamayacağını düşündüğünüz eşyalarınızı kiralamak suretiyle bu depolarda güvenle muhafaza edebilirsiniz. İstediğiniz sürece kiralayabileceğiniz depolarda, her eşya kapasitesine uygun depolama alanları mevcuttur. İster bir haftalığına ister bir yıllığına bu depoları kiralayabilirsiniz. Süre tamamen sizin isteğiniz doğrultusunda belirlenir.

Esenyurt Eşya Depolama Alanı Özellikleri

Günün yirmi dört saati ısı ve nem dengesinin korunduğu Esenyurt Eşya Depolama, haşere ve yangın gibi her türlü tehlikeye karşı güvenlik önlemleri sağlanmış muhafaza hizmeti sunmaktadır. Depolarımız şehir merkezlerindedir. Her ihtiyaca göre metrekare hacminde depolama alanları mevcuttur. Tozlu ve köpüklü otomatik yangın söndürme sistemi depolama alanlarını korumaktadır. Nem ve ısı kontrolü depolarda sağlanmaktadır.  Su baskınlarında önlem amaçlı alarm sistemleri mevcuttur. Tesisimizde duman alarm sistemi vardır. Otomatik havalandırma sistemi aracılığıyla eşyalarınızın yıpranması önlenir. Hırsızlıklara karşı üst düzey güvenlik önlemleri ve alarm sistemleri vardır. Geçici ya da kalıcı paketleme hizmeti sunulmaktadır. Depolar içerisinde sensörlü aydınlatma hizmeti sunulmaktadır.

Esenyurt Eşya Depolama Fiyatları

Esenyurt Eşya Depolama fiyatları kiralanacak depoların süresine, metrekare boyutuna ve depolarda muhafaza edilecek eşyaların türüne göre farklılıklar gösterdiğinden net bir fiyat bilgisi vermek mümkün değildir. İletişim kanallarımız aracılığıyla yetkililer ile iletişime geçerek, depolayacağınız eşyanın türünü, boyutunu ve kiralamak istediğiniz deponun boyutunu bildirerek fiyat bilgisini uzman ekibimizden talep edebilirsiniz.Antika Eşya Depolama firmamızı göz atabilirsiniz.