Giresun Şehirler Arası Nakliyat

            Giresun Şehirler Arası Nakliyat Taşımacılık işi oldukça zahmetli bir iştir. Taşınacak olan bir ev olduğu gibi bir iş yeri de olabilir. Eşyaların toparlanması, bunların titizlikle ambalajlanması ve kırılma gibi riskli durumlardan korunması ciddi dikkat gerektiren bir iştir. Müşteriler bazen sorumsuz ve deneyimsiz firmalar sebebiyle bu gibi durumlar ile mağdur edilebilmektedir. Ancak Torunlar olarak, müşterilerimize güvenilir ve kaliteli bir nakliyat sürecini garanti ediyoruz.

Bazı taşıma ve nakliyat firmaları, müşterilerin iyi niyetlerini kullanarak olumsuz tutumlarda bulunabilir. Örneğin, bir eşyayı taşırken kırabilir ve bunun zararını müşterilere ödetebilirler. Bu gibi zararlara uğramamak adına, evden eve nakliyat firmasının tüm zararlarınızı ödeyecek şekilde çalıştığından emin olmalısınız. Evden eve taşıma firması ile anlaşma yapmadan önce; işçilerin eşyalarını taşırken kırmaları ya da bir zarar vermeleri durumunda, sorumluluğu nakliye firmasının üstlenip üstlenmeyeceğini göz önünde bulundurmalısınız. Aksi bir durumda doğacak zararların hepsini siz karşılamak zorunda kalırsınız.

Sigortalı Taşıma Hizmeti

Giresun Şehirlerarası Nakliyat  hizmeti veren firmamız,  daha güvenli bir taşıma için sigortalı taşıma hizmeti vermektedir. Evden eve taşınma isteğinizi e-mail göndererek veya web sitemizdeki iletişim bilgilerinden yararlanarak bize iletebilirsiniz. Evden eve nakliyat firmamızın yetkilisi, ön çalışmayı sağlandıktan sonra müşterilerimize ulaşabileceğimiz gün ve saat randevusu alınır.

Giresun Şehirler Arası Nakliyatın, yıllardır evden eve taşımacılık yaptığı kişi ve kurumlarca bilinmektedir. Evden eve nakliyat firması olarak, evinizi taşımak ve kurmak bizim işimizdir. Bu yüzden sizin için her şeyi sıraya koyar ve en güvenilir şekilde uygularız. Size ise, güvenilir ve kaliteli bir taşınma sürecinin keyfini çıkarmak kalır.

Özel Paketleme Sistemi

Öncelikle bölgelere ayrılan eksperlerimiz eşyanın bulunduğu yere gelir ve eşyayı inceler. Daha sonra kesin bir evden eve taşıma fiyatı verir. Eğer anlaşmayı kabul ederseniz, o dakika yetkili olan eksper ile bir sözleşme yapılır ve taşıma süreci kağıt üzerine dökülür. Eksperin gelmesinin amacı, sadece fiyat değildir. Aynı zamanda eşyayı tam olarak görüp ona göre araç temin etmek, sigorta değerini belirlemek, taşımada kullanılacak malzemeyi ve taşımaya gelecek olan çalışan sayısını belirlemektir. Siz de tecrübeli bir firmadan, güvenilir bir evden eve taşıma hizmeti almak istiyorsanız, Giresun Şehirler Arası Nakliyat firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

 

 

Şehirler arası Nakliyat