Hizmetlerimiz

Hizmetlerimiz firması olarak 16 yıldır sizler için daima en güvenilir ve kaliteli adrestir. Taşınırken aklınıza takılan birçok soruyu silin, endişelenmenize hiç gerek yok. Firmamız şehirlerarası ve şehir içi nakliyatta oldukça tercih edilen bir marka olup taşınma durumunu çokça yaşayan, tayini sıklıkla değişen müşterilerimize yıllardır en iyi hizmeti sunmaktadır.  Firmamız Ulaştırma Bakanlığı’ndan onaylı K1 ve K3 evden eve taşımacılık belgelerine sahiptir. Uzman kadromuzla sizleri yormadan bütün taşınma yükünüzü kolay ve kısa sürede güvenilir şekilde yapıyoruz.  Bizim amacımız sizlerin taşınma durumunuzu kolaylaştırmak ve eşyalarınızı güvenilir şekilde dilediğiniz yere ulaştırmaktır. Taşınma birçok kez yaşayabileceğiniz durumlardan biridir, sizlerde aklınızda herhangi bir sorun olmadan güvenilir, daimî bir markayla çalışmak istiyorsanız bizi tercih edebilirsiniz.

Evden Eve Nakliyat Hizmeti

Kurumsal bir firma olan Hizmetlerimiz profesyonel ekibiyle birlikte, güvenilir ambalajlama ve taşıma hizmeti sunarak sizlere güvenilir taşımacılığın garantisini vermektedir. Sizler için parsiyel taşıma, şehir içi ve şehirlerarası her türlü hizmeti vermekteyiz. Eşyalarınızın güvenirliği açısından nakliye araçlarımız kapalı ve çelik kasalar şeklindedir, eşyalarınızın güvenle taşınmasında oldukça özenle çalışmaktayız. Dilerseniz sayfamızdan daha detaylı şekilde araçlarımızı inceleyebilir firmamız hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sizin memnuniyetiniz ve duyacağınız güven Evden Eve Nakliyat için çok önemlidir. Bunun için planlı ve özenle çalışmaktayız. İşimizi ciddiyetle yapan bir firma olarak taşınmadan önce eşyalarınızı görmeye gelerek taşınma sırasında oluşabilecek aksiliklerin önüne geçiyor ve planlı bir taşıma süreci oluşturuyoruz. Daha sonra eşyalarınızı sigortalıyoruz, bu herhangi bir kaza durumu olursa mağduriyetinizi en aza indirmemiz için aldığımız bir önlemdir. Eşyalarınızı, özel hazırlanmış olan paketlere zarar vermeden yerleştiriyoruz. Firmamızda taşınma işlemleri esnasında kullanılan malzemeler birinci sınıf ve temiz malzemelerden oluşmaktadır.

Mo’nte ve Demonte

Hizmetlerimiz de Montaj ve demontajı gereken eşyalarınızı söküyor, kurulumunu tekrar uzman ekibimizle beraber yapıyoruz. Evinizdeki her bir eşyanın nereye ait olduğunu koliler üzerine yazarak herhangi bir karmaşa oluşturmuyoruz. Dilerseniz depolama alanımızı kullanarak da eşyalarınızı bize emanet edebilirsiniz. Bu aşamaları bitirip planlı bir nakliyat sürecini tamamlamış oluyoruz. Sürekli firma değiştirmenize gerek kalmadan, memnuniyetle her türlü nakliye ihtiyacınızı karşılamak ve daima beraber çalışmak için firmamız ile irtibat kurabilirsiniz.Zeytinburnu Eşya Depolama