Iğdır Şehirler Arası Nakliyat

Iğdır Şehirler Arası Nakliyat

                Iğdır Şehirler Arası Nakliyat hizmeti, dikkat gerektiren oldukça önemli bir süreçtir. Çünkü müşteriler, değer verdikleri eşyaları firmalara teslim etmekte ve yine herhangi bir hasara uğramamış olarak yeni evlerinde teslim almak istemektedir. Tabi bu sürecin güvenli şekilde işleyebilmesi için kaliteli, tecrübeli ve iş ahlakı yüksek bir firma ile çalıştığınızdan emin olmalısınız.

Iğdır Evden Eve Nakliyat firması olarak başlıca amacımız müşteri memnuniyetidir. Bunun için personelimizi ve kullandığımız tüm ekipmanı dikkatle seçer, Avrupa standartlarında hizmet sunmak için günde güne kendimizi daha da geliştirmekteyiz. Iğdır  Nakliyat olarak pek çok hizmet vermekteyiz.

Hızlı ve Güvenilir Evden Eve Nakliyat Hizmeti

Evden eve nakliyat süreci pek çok unsuru bünyesinde barındıran, komplike bir süreçtir. Bu yüzden özenli ve planlı bir çalışma disiplini ister. Iğdır Şehirler Arası Ev Taşıma olarak vereceğimiz tüm hizmeti belli bir sıraya sokar, bir plan dahilinde hareket ederiz. Bunun için nakliyat talebinde bulunan müşterilerimizin evine öncelikle bir ekspertiz göndeririz. Ekspertizimiz müşterimizin evini ve eşyalarını inceler. Evin kaçıncı katta olduğu, taşınacak eşyaların boyutu, türü, ihtiyaç duyulacak personel sayısı ve taşıma yapılacak mesafeye göre bir fiyat çıkarır. Ayrıca bu sırada sigorta işlemleri de yapılır. Müşterimiz ile fiyat konusunda anlaşılıp, sözleşmenin imzalanmasının ardından taşınma günü ve saatine karar verilir.

Kaliteli Ambalajlama ve Paketleme

            Iğdır Şehirlerarası Nakliyat; taşınma günü ve saatinde, deneyimli personeli ve modern ekipmanları ile müşterisinin evinde hizmet için hazır olur. Taşınacak eşyalar türüne ve boyutuna göre özel ambalaj malzemeleri ile paketlenir ve yine güvenli araçlarımıza yüklenir. Bu sırada müşterilerimizin talep etmeleri durumunda mobilya ya da beyaz eşyalar sökülebilir. Yine bu eşyalar büyük bir dikkat ile uygun malzeme ile paketlenir ve müşterinin yeni evinde montajı gerçekleştirilmek üzere araçlarımıza yüklenir.

Asansörlü Evden Eve Nakliyat

Evden eve nakliyat için en önemli hizmetlerden birisi de asansörlü taşımadır. Çünkü bazı evlerin merdivenleri dar olduğu gibi asansörleri de bulunmayabiliyor. Böyle durumlar için asansörlü taşıma eşyaların güvenli bir şekilde taşınmasını sağlıyor. Siz de güvenli ve kaliteli bir nakliyat hizmeti arıyorsanız, firmamız ile irtibata geçmeniz yeterlidir.

 
Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat
şehirlerarası evden eve nakliyat
şehirler arası nakliyat
istanbul şehirler arası nakliyat
ev eşyası depolama
eşya depolama
kiralık ev eşyası depolama şirketi