Isparta Şehirler Arası Nakliyat

            Isparta Şehirler Arası Nakliyat Günümüzde artan tayinler ve işe odaklı sebepler nedeni ile insanlar bir şehirden başka bir şehre göç etmek zorunda kalabilmektedir. Şehirlerarası nakliyat sıkıntılı ve zor bir süreçtir. Bu süreçte düzgün bir firma bulmak en az ev tutmak kadar önemlidir. Bilmediğiniz, korsan veya merdiven altı araç logoları bulunmayan bir firmayı, ucuz diye seçerek sizin için değerli olan zor şartlarda kazanılmış, emek harcanmış eşyalarınızı teslim etmeyiniz.  

Şehirlerarası Taşınırken Dikkat Etmeniz Gereken Faktörler

          Isparta Şehirlerarası Nakliyat sürecinde mutlaka ekspertiz hizmeti istenmeli. Anlaşıldığı takdirde şehirlerarası evden eve nakliyat  sözleşmesi yaptırılmalı. Devamında, evden eve nakliyat sigortası yaptırılmalı. Anlaşma yaptığınız firmanın araçlarının firma logolarını taşıyıp taşımadığı teyit edilmeli. Sözleşmede size gönderilen aracın plaka bilgisinin geçmesine ve sözleşme şartlarının sizi koruduğuna dikkat edilmeli. Firmanızı mutlaka ofisinde ziyaret edin. Firmanızın Ulaştırma Bakanlığının vermiş olduğu K3 (şehir içi ve şehirlerarası evden eve nakliyat ve ofis taşımacılığı ) belgesinin olup olmadığını mutlaka kontrol ediniz.

Güvenilir ve Kaliteli Evden Eve Nakliyat Hizmeti

          Isparta Şehirler Arası Nakliye olarak, hizmette sınır yok ilkesiyle çıktığımız bu yolda, profesyonel  elemanlar ve sınırsız hizmet seçenekleriyle yanınızdayız. Şehirlerarası nakliyatta firmamız farkıyla süreç şöyle işlemektedir. Bize ulaşmanızın ardından, eşyanızı gelip yerinde görmek için firmamızın eksperi tespit için gelecektir. Eksper hizmetimiz tamamen ücretsizdir. Isparta Şehirler Arası Nakliyat Eksperimiz eşyanın hangi tip ambalaj malzemesi ile sarılacağına ( Köpüklü naylonlar, battaniye  tek kullanımlık naylonlar  koliler v.s.) gibi seçenekleri size sunar. Eşyanız için gerekli araç boyutunu belirler. Gereken elaman sayısı ve malzeme miktarının tespiti yapılır. Sizin istediğiniz gün ve aracın gideceğiniz yere ulaşma saatini hesaplayarak, size gereken bütün bilgilendirmeleri yapar.

Avrupa şartlarında profesyonel bir hizmet almanız için gerekli bütün çalışmalar sağlanmak için not tutulur. Süreç taşıma işlemine gelindiğinde, Isparta Evden Eve Nakliyat için bütün eşyalarınız kalın bir şekilde sarılarak yüzeylerindeki hasarı önlemek için kapatılır. Kırılacak eşyalarınız kağıtlara sarılarak kolilere konulur. Araca sıkı bir şekilde( yolda giderken oynamayı önlemek adına ) bağlanarak her eşya dikkatlice istiflenir. Araç kasalarımız kötü hava şartlarını önlemek için kapalı ve çelik kasalardır. İçleri ise eşyanın çizilmesini önleyecek şekilde güvenlidir. Aracımız yeni adrese yanaştıktan sonra eşyalarınız teker teker yerlerine yerleştirilir. Mobilyalarınızın kurulumları yapılır, beyaz eşyalarınız yerlerine bağlanır ve en son yapılacak bir şeyin var olup olmadığı sorulur ve taşıma işlemi sonlandırılır. Isparta Nakliyat işlemi sırasında eşyalarınızın yerine zamanın da ulaşması için bütün araçlarımız yüksek modellerde tercih edilmiştir.

 

 

Evden Eve Nakliyat