İstanbul Balıkesir Arası Evden Eve Nakliyat

            İstanbul Balıkesir Evden Eve Nakliyat firması olarak İstanbul ilinden, Balıkesir iline nakliyat hizmeti konusunda oldukça iddialı bir firmayız. Firmamızı tercih eden müşterilerimize her konuda referans sağlamaktayız.

            Siz değerli müşterilerimizin İstanbul ve Balıkesir illeri yapacağınız nakliyat işleriniz firmamızca garanti kapsamında olup, garantimizi devlet ve özel kurumlarla yapmış olduğumuz nakliye işleriyle taçlandırmaktayız. Nakliye işlemleri sırasında siz değerli müşterilerimizin içlerinin rahat etmesi en çok dikkat ettiğimiz konulardan birisidir. Bu yüzden taşıma esnasında sigortadan tutup, paketlemeye kadar tüm çalışanlarımız firmamız tarafınca kapsamlı eğitimlerden geçmiş kişilerdir. Ayrıca taşıma sırasında tüm eşyalarınızın merkez kaç kuvvetinden etkilenip sarsılmamaları konusunda personelimize gereken bilgileri detaylıca vermekteyiz.

  İstanbul Balıkesir Arası Evden Eve Nakliye Neler Yapıyoruz

            İstanbul Balıkesir Nakliyat  firmasını tercih eden müşterilerimizin memnun olması adına güvenilir ve garantili bir şekilde taşımacılık hizmeti veriyoruz. Taşınacağınız günün erken saatinde uzman personellerimiz evlerinize gelerek beyaz eşyalarınız, yatak, çekyat ya da her türlü mobilyalarınızın kirlenmemesi ya da her türlü darbelere karşı eşyalarınızın cinsine ya da boyutuna göre ambalajlayıp paketliyor.

            Ayrıca firmamız İstanbul Balıkesir Ev Taşıma kapsamındaki taşıma araçlarımız yola çıkmadan önce hava durumu, yol bakım, onarım ve benzeri gibi çevresel etkenleri göz önünde bulundurarak bu doğrultuda gidiş yerini veya gününü planlamaktayız. Siz değerli müşterilerimizin değerli eşyalarının en ufak parçasına hasar gelmemesi adına gereken hassasiyeti göstermekteyiz.

 Nakliye Sigortası

            İstanbul Balıkesir Evden Eve Nakliye firması, taşıma sırasında olası kazalara karşı eşyalarınızı değerinde sigortalıyoruz. Böylece sizlerde taşıma esnasında hiçbir sıkıntı yaşamadan ya da maddi zarara girmeden evinizi taşıtmış olursunuz. Eğer taşıma esnasında eşyalarınız hasara uğraması durumunda sigorta şirketlerimizle birlikte hasarlarınızı kuruşunuza kadar telafi ediyoruz.

  Teknik Destek Ekibi

            İstanbul Balıkesir Evden Eve Nakliyat Firmaları ; Ev taşıma sürecinde firmamızın uzman personellerimizden beyaz eşya, mobilya, elektrik, anten sökme, mobilya, duvara matkap, ev içi dekorasyon, doğal gaz bağlama ve benzeri gibi her türlü ihtiyacınızda teknik destek ekibi alabilirsiniz Taşınacak eşyalarınızın her bir parçası uzman personellerimiz tarafında demontaj edilip, yeni adreslerinde montaj işlemi yapılmaktadır. Ayrıca İstanbul Balıkesir arası evden eve nakliyat firmamız parsiyel( parça eşya) taşımacılığı hizmeti de vermektedir.

 

Evden Eve Nakliyat Ofis TaşımacılığıŞehirler arası Nakliyat