Koli Depolama

Koli depolama belirli bir noktadan gelen ürünü teslim alıp, korunup, belirli noktalara gönderilmek üzere hazırlanması işlemine denir. Koli alımlarında en önemli unsur teslim alınan ürünün korunmasında mevcut koşulların sağlanmasıdır. Koli depolama hizmetinde kolinin durumuna göre daha iyi muhafaza edilmesi için hava akımı ve hava sıcaklığı belirlenmesi gerekmektedir. Bu sebeple koli deposu profesyonel bir bakış açısı ve sistemli çalışmayı gerektirir.Koli depolama Firmamız koli depolama hizmetinde ürünün belli bir süre için korunması ya da ürünün özelliklerinin kaybetmemesi için müşteri taleplerini eksiksiz yerine getirmektedir. Geniş çaplı hizmet ağımız ve işlemlerini uygulayan uzman ekibimizle, sizin belirlediğiniz süre zarfında güvenli hizmet vermeye hazırız. Sınırsız depolama hizmetleri ile her zaman siz değerli müşterilerimizin yanındayız.

Güvenilir ve Kaliteli Koli Depolama Hizmetleri

Koli depolama hizmetinde, kolileri müşterinin belirlediği süre zarfında; günlük, aylık veya senelik olarak depolamaktayız. Eşyalarınızın özel depolama hizmetlerinin yanı sıra belirli bir alanda durması için tüm güvenlik önlemleri alınır. Ayrıca koli depolama alanlarında kolideki eşyanın cinsine göre hava almasının sağlaması için havalandırma alanları bulunur. Bu nedenle eşyalarınızın küflenme ve kokma durumunu engellenebilir.

Koli depolama fiyatlarında tek koli ve çoklu koli şeklinde fiyat değişikliği olabilmektedir. Ayrıca müşterinin belirlediği süre zarfına göre fiyat değişikliği de görülebilir. Firmamız aracılığıyla dilediğiniz ölçülerdeki kolileri depo alanlarımıza getirip gönlünüzce muhafaza edebilirsiniz.

Yüksek kalite standardına uygun hizmet veren firmamızda, bütün depolama alanlarımız kilitli olup sadece alan sahibi kendi anahtarı ile giriş yapmaktadır. Firmamız koli depolama alanında hizmet vermesinin yanı sıra farklı eşya depolama hizmeti de sunmaktadır.

Koli depolama hizmetimizde, ürün konusunda hassas davranmakta ve sağlık açısından titiz olmaktayız bu nedenle her gün rutin olarak yıkama, ilaçlama ve dezenfekte işlemleri yapılmaktadır.Koli depolama hizmetlerimizden yararlanmak için başvurunuzu müşteri temsilcimize iletebilirsiniz. Firmamız koli depolama işini olması gerektiği yaparak depolama sektöründe kalıcı olmaya devam etmektedir. Uzun yıllardan beri değişmeyen deneyimli, uzman ekiplerimizle verdiğimiz depolama hizmetleri sigortalı şekilde gerçekleştirilmekte ve siz değerli müşterilerimizi güvence altına almaktadır. Kaliteli ve güvenilir koli depolama hizmetimizden yararlanmak için web sitemiz iletişim kanallarından bizlere ulaşabilirsiniz.Şehirler arası eşya depolama hizmeti vermekteyiz.