Konsolosluk Taşımacılığı

koli-tasimaciligi
Koli Taşımacılığı
Nisan 26, 2018
kars-sehirler-arasi-nakliyat
Kars Şehirler Arası Nakliyat
Nisan 26, 2018

Konsolosluk Taşımacılığı

Konsolosluk Taşımacılığı

Konsolosluk Taşımacılığı

                      Konsolosluk Taşımacılığı : Torunlar Evden Eve Nakliyat Firması Olarak İstanbul’da  Taşınmak artık eski bilindik yöntemler ile değil günümüzde daha modern ve elit şekilde yapılmaktadır. Taşınma işlemleri insanlığın ilk zamanlarından bu yana sürekli olarak farklı şekillerde olmuştur. Kimisi aynı yaşam yeri içerisine taşınırken kimisi de farklı yerlere taşınmak zorunda kalmıştır. Konsolosluk Taşıma Bu taşınma işlemleri yaşam şartları gereği zorunlu olup hemen hemen hayatında hiç taşınmayan insan yok gibidir. Günümüzde taşınma işlemleri daha çok iş amaçlı olup sanayi kentlerine göç daha fazla olmaktadır. Bizde Konsolosluk taşımacılığı olarak tüm taşınma işlemlerinizi en iyi şekilde yapmaktayız.

Konsolosluk taşıma firması hakkında kısaca bilgi verir misiniz?

                İstanbul Konsolosluk Taşımacılığı olarak firmamız İstanbul kuruluşludur. 50 adet saha personelimiz ve 8 adet idari personelimiz bulunmakta olup işlerimizi en iyi şekilde yapmaya özen göstermekteyiz. Torunlar Nakliyat Firması olarak sabah saat 07:30 açılan iş yerimiz akşam saat 20:30 da kapanmaktadır. haftanın tüm günü aralıksız hizmet veren firmamız çalışanlarına haftanın 2 günü izin kullandırmaktadır.

Tüm sosyal hakları verilen personellerimize aynı zamanda işlerini daha iyi yapmaları konusuna her ay nakliyat eğitimi verilmektedir. 20 adet araç filomuz ile aynı anda 20 aileye hizmet verebiliyor ve bu alanda ihtiyaca göre araç filomuzu genişletmeye devam etmekteyiz. Araçlarımız eşya taşınmasına uygun olarak dizayn edilmiş olup, araç içi dizaynımız raflı ve filelidir. Araçlarımız yeterli genişlikte olup nakliyat şartlarına uyumlu ve hepsi modelli araçlardır.

Konsolosluk taşımacılığı olarak taşınma işlemlerini nasıl yapmaktasınız?

              Konsolosluk Taşımacılığı olarak, ilk önce firmamıza gelen müşterilerimize hizmetlerimizi anlatmaktayız. Şartlarımız nedir, fiyatlarımız ve farkımız gibi her konuda müşterilerimizi bilgilendirmekteyiz. Akabinde firmamızın olmazsa olmaz prosedürleri arasında olan ve her müşterimiz ile mutlaka yaptığımız sözleşmemizi müşterilerimize verip detaylıca incelemesini istemekteyiz.

Sonra karşılıklı mutabık kaldıktan sonra sözleşmeyi imzalayarak ne zaman taşınmak ve nereye hangi tarihte taşınmak istediği bilgileri alınarak randevu vermekteyiz. Müşterimizden aldığımız tarihte adresine saha çalışma personellerimiz tam kadro olarak gönderilir ve müşterimiz hiç bir eşyasına dokunmadan bulunduğu adresten ayrılabilir. Konsolosluk Eşya Depolama olarak tüm eşyalara uygun ambalajlarımız bulunmakta olup nakliyesini yaptığımız evin eşyalarını biz paketleme yapmaktayız. Firma olarak ambalajlı, asansörlü, marangozlu ve sigortalı olarak çalışmalarımızı yapmaktayız.

Konsolosluk taşımacılığı firması her yere nakliyat işlemi yapmakta mıdır?

                 Konsolosluk Taşıma olarak başta İstanbul olmak üzere ülkenin her tarafında hiç bir yer ayrımı yapmadan evden eve nakliyat hizmeti vermekteyiz. Bizim için önemli olan müşteri memnuniyeti olup yer ve zaman fark etmemektedir. Ayrıca firmamız 30. kata kadar asansörlü sistemi bulunup istenilen her kattan eşyalarınızı güvenle alabilmektedir. Konsolosluk taşımacılığı olarak evlerinizden aldığımız eşyalarınızı il içerisine aynı gün içerisinde yerleştirmesini yapıyor farklı illere ise km mesafesine göre teslimatımız değişmektedir. En uzun mesafeye teslimat süremiz 4 gün olmaktadır.

Amacımız güvenli ve garantili hizmet sunmak olup diğer tüm faktörler bizim için ikinci planda gelmektedir. Firma olarak evinizden aldığımız eşyalarınızı varış noktasına ulaştığımızda yine bulunduğunuz kata göre asansör sistemimizi kurmaktayız ve eşyalarınızı ambalajlı şekilde yeni yaşam alanlarınıza çıkarmaktayız. Konsoloslu veya Ev içi dizayn ekibimiz gelen paketleri hemen açmakta ve sizin istediğiniz alanlara kurulumlarını yapmaktadır. Tüm eşyalar yerleştirildikten sonra mobilya kurulum işleri de tamamlanmaktadır. İş bitimi müşterilerimiz tarafından kontrolleri yapılıp eğer eksik bir şey yoksa müşteri memnuniyeti alınıp adresten ayrılmaktayız.

Call Now Button
Evden Eve Nakliyat
ankara şehirler arası nakliyat
adana şehirler arası nakliyat
istanbul şehirler arası nakliyat
ümraniye eşya depolama
kartal eşya depolama
kiralık ev eşyası depolama şirketi