Mersin Şehirler Arası Nakliyat

          Mersin Şehirler Arası Nakliyat 1980 yılından bu yana 37 yıldır Mersin Şehirler Arası Nakliyat hizmeti veren firmamız hizmet vermektedir.Mersin Evden Eve Nakliyat Mersin’de Türkiye’nin 81 illerine nakliyat hizmeti vermektedir. Hizmet anlayışımız daima müşteri odaklı ve Profesyonel’dir.

Personelimiz Tamamı Seçmece ve Kendi Bünyemizden Olup güler yüzlü, yetkin ve çalışkan insanlardır. Firmamızın yalnızca bu özellikleri dahi bu hizmette firmamızı tercih etmeniz için yeterli olacaktır.
Mersin Şehirler Arası Nakliyat hizmeti verilirken adım adım gidilmeli ve her adım hoşce ayrıntılandırılmalıdır. En küçük bir aksaklık dahi uzun yolda büyük problemler çıkarabilir. Bu nedenle 37 yıllık tecrübemizle firmamızı tercih etmeniz lehinize olacaktır.
          Mersin Evden Eve Nakliye hizmetimizde süreçler adım adım aşağıdaki gibidir;
İçel Evden Eve Nakliye bilgisini veren personelimiz. Evinizi görüp ihtiyaçlarınızı
analiz etmek üzere istediğiniz tarihte ekspertiz gönderimi yapar.
Evinize gelen ekspertiz Personelimiz oda sayınıza, eşyalarınıza, evinizin konumunu Analiz, aynı biçimde taşınacağınız yer ile ilgili bilgi alır, km hesabı yapar ve en doğru taşınma biçimine karar verir.

Profesyonel Hizmet

Bütün taşınmalar değişkenleri ve siz dşayetli müşterilerimizin arzuları de hesaba katılarak bir iş akış Şekli oluşturulur. Fiyat netleştirilir.
        Mersin Şehirler Arası Nakliyat Eşyalarınız incelenir ve sigorta Ekleri belirlenir.
Tüm bu planlamalar, fiyat ve sigorta bedelleri yazıya dökülür ve karşılıklı anlaşma yapılarak bütün haklarınız güvence altına alınır.
Taşınma günü personelimiz bütün araç gereçleriyle beraber erkenden orada olur ve hemen çalışmalara başlar. Sökülebilen demonte mobilyalarınız marangozlarımızca demonte edilir, beyaz eşyalarınızın tesisatları menfaatilır.

Mersin  Nakliyat Çalışma Sistemi

         Mersin Evden Eve Nakliyat Büyük, ufak bütün eşyalarınız, mobilyalarınız, beyaz eşyalarınız ambalajlandıktan sonra asansörle ya da manuel olarak araçlarımıza taşınır. Araçlarımızda düzgün bir biçimde istiflenen, korunaklı ambalajlarımız vasıtası ile eşyalarınızın zarar görme riski azaltılmış olur.
Aracımız yola çıkar ve taşınma yerine gelindiğinde bütün eşyalarınız yeni evinize yerleştirilir. Beyaz eşyalarınız tesisatlarına bağlanır, mobilyalarınız montajlanır. Tüm eşyalarınızın ambalajları menfaatildıktan sonra taşınma prosedürü sona erer.
        Mersin Şehirler Arası Nakliye Kapalı ve çelik kasalı araçlarımız yüksek süspansiyonludur, istifleme biçimimiz vasıtası ile ağırlık dengelemesi yapılır. Böylece uzun yolda kaza riski minimuma düşürülür. Kadiköy Nakliyat Ambalajlama prosedürünü de hassas gerçekleştirdiğimiz için eşyalarınıza bir hasar gelmez. Şehirlerarası nakliyat çok zor bir iştir; bilhassa taşınan kişi için. Bu nedenle müşterilerimizin titiziyetlerine yönelik hizmet veriyoruz. Mersin Evden Eve Nakliyat hizmetlerinde bir numara olan firmamıza birçok iletişim kanalından her an iletişime geçebilirsiniz.Adana Şehirler Arası Nakliyat

Torunlar Nakliyat