Okul Taşımacılığı Tercihi İle Ayrıcalıklı Hizmet

            Okul taşımacılığı firmamız profesyonel kadrosu, teknolojik ekipmanı ile okul taşımacılığı hizmetini konforlu araçları ve teknolojik alt yapısıyla okul sıraları Taşıma,Dershane Taşıma işlemleri mevcuttur.

 OKUL TAŞIMACILIĞI HİZMETi

            Okul taşıma hizmetimizde eşyalar okuldan alınarak diğer okula bırakılır .Bu noktada öncelikli hususun güvenlik olduğunu söylemeliyiz bütün Şoförler ve araç tekniği hatlarımız okul eşyalarının güvenliği için hazırlanmış olur. En yüksek standartta hizmet vermekteyiz. Trafik Güvenlik Kurulu ile uyumlu bir çalışma yürüten okul taşımacılığı firmamız patron seminerleri ile şoför ve personel profilini de en yüksek standartta desteklemektedir.

            Dershane Taşımacılığı Ayrıntılı bilgi almak ve detaylı sonra kılmak için iletişim adresleri Gereklidir. İletişime geçerek çağrı merkezimizden merak ettiğiniz detaylı soruları aydınlığa kavuşturma bilirsiniz.Modern tasarımlı araçlarımız ile hareket kısıtlılığı okul malzemelerinin taşıma desteği sağlayan firmamız tüm yollarını sunmaktadır.

 GENEL ÇALIŞMA KOŞULLARI

            Dershane Taşıma firmamızın genel kurallarına yakından baktığımızda ilke ve prensiplerine çıkartıyorum. Sadece belirlenmiş olan güzergâhlar kullanılarak belirlenmiş olan noktalardan sevkiyat işlemi yapılır. Güvenlik dolayısıyla bu işlem bu şekilde yapılan yapılar denenmiştir.Bu nokta haricinde yapılacak sevkiyat işlemi güvenlik için uygun olmayıp yanlış işlemler olacaktır.

            Eşyaların sevkiyatı işleminde  Anormal bir durum fark ederseniz anında iletişime geçerek takip sisteminden yararlanarak detaylı bilgi alabilirsiniz. Taşınma ve adres değiştirme durumlarında gerekli bilgiyi vermeniz gerekmekte ve sevkiyat noktasını güncellemeniz gerekmektedir. Adres durumunda olduğu gibi telefon ve iletişim adreslerimiz de değiştiğinde firmamıza bu bilgiyi ileterek güncelleme yapmanız önem taşımaktadır.

 KALİTELİ HİZMET PRENSİBİ

            Derhane Taşıma yada Okul Taşıma İşlemlerinde Özel Araç Ve Kaliteli Personel Kullanmaya Gayret Etmekteyiz.Ambalajlanması veya  kolilenmesigereken Tüm İşler Hazırlanır Ve Araca Aktarılır.

 GÜVENLİK ÖNCELİĞİMİZDİR

            Okul taşımacılığı en önem verdiği husus olan Güvenlik taşımacılığın her noktasında ön planda tutulan özel bir prensiptir. Eşyaların Okula gidişi noktasında her türlü güvenlik önlemini bak afiyet ve başardım firmamız şoför eğitimi  Gereklidir. Araç tasarımı çocuk bilinçlendirilmesi ve okul ev araç uyumu gibi hususlarda dikkatli olarak bu sevgiliye en yüksek standartta sunuyor.

Ümraniye Evden Eve Nakliyat