Otel Taşımacılığı

Otel Taşımacılığı Yıllardır çalışmalarımızı bu alanda gerçekleştirerek sunmuş olduğumuz hizmetleri en iyi şekilde siz müşterilerimize sunmaktayız. Otel taşımacılığı düzen ve tertipli bir çalışma olmadan yapılması imkânsızdır. Biz firmamız olarak en ince ayrıntılara özen göstererek en iyi şekilde yerine getirmekteyiz. Otel taşıma işinde olması gereken bütün iş konsantresine çalışanlarımız tarafından var olup işin üstesinden kolaylıkla gelmekteyiz. Firmamızın bu alanda marka tescili bulunmakta ve bütün yetkilere sahip olarak müşterilerimize büyük kolaylık sağlamaktayız.

Nakliye sektörünün içinde bulunan otel taşımacılığı işleminde teknolojinin artması ile hizmet ve kalitenin en iyi şekilde sunulmasını da sağlamıştır. Siz müşterilerimizin ihtiyaç duydukları alanlar da hizmetlerimizi daha da artırmış bulunmaktayız. Otel hizmetlerinin artması ile Otel Taşımacılığı işlemleri de artmış durumdadır. Firmamız da bu alanda oldukça önemli yerlere gelerek işin en iyi ve en kalitelisini sorunsuz bir şekilde müşterilerimize sunmaktayız. Müşterilerimize her konuda başarı getirecek alanlarda yardımcı olarak onlara en iyi hizmeti sunmaktan geri kalmayız. Firmamızın çalışanlarının aldığı eğitimler sayesinde ve teknolojinin en üst düzeyde olduğu bu dönemler de biz de sizlere en iyi şekilde yardımcı olmaktayız.

Otel Masa Sandalye Taşınması

Otel taşıma konusunda hizmet isteyen firmalara, istedikleri bir tarihte tarafımızdan çalışanlarımız içinden bir ekspertiz göndeririz. Göndermiş olduğumuz ekspertiz otelde gezilecek ne kadar yer var ise gezerek neler olduğunu, eşyaları, her ne varsa hepsini not alır. Otel yönetimi ile ilgilenen kişi ile bizim tarafımızdan gönderilmiş olan ekspertiz bir ön rapor oluştururlar. Otel yönetimi de ekspertizin hazırlamış olduğu notları inceleyerek onay verirler. Bu raporun içeriğinde otelde bulunan taşınmasını istedikleri eşyaların nasıl paketleme yapılacağına, hangi eşyaların taşınacağına, taşıma şeklinin nasıl olacağına ve hangi maddeler konulacağı konusunda bir çalışma ortaya çıkmaktadır. Ekspertizin hazırladığı bu raporun bir nüshası da otel yönetimine bırakılarak diğer nüshasını da şirketimize sunacaktır. Şirketimizde bu hazırlanan raporu uzmanlar tarafından incelenerek, yapılacak otel taşımacılık işinin gerektirdiği esasları maddeler halinde yazılır.

Profesyonel Hizmet

Yapılan bu çalışmadan sonra tarafımızdan tekrar otele ilgili uzmanlarımız gönderilir. Otel yönetimi ile ilgilenen personeller ile yine taşınılması istedikleri otel eşyalarını maddeler halinde kayıt altına alarak, sözleşme maddeleri belirlenir. Taraflar tarafından kontrol edilerek karşılıklı imzalarımız atılır. Çalışanımız şirketimize gelerek taşınma esnasında kullanılacak malzemeler konusunda bir toplantı düzenleyerek hazırlık yapılır. İstenilen tarihte taşıma işlemine başlanılarak şirketimiz tarafından göndermiş olduğumuz gerekli araçlar ve taşıma işlemini gerçekleştirecek personellerimiz ile süreç başlamış olur. Taşınacak bütün eşyaların hassasiyeti göz önünde bulundurarak dikkat ve disiplin çerçevesi içinde önem sırası belirlenmektedir.

Genelde otellerde insanların rahatlığını düşünülmesi bakımından eşyalar yükte ve maliyet bakımından da ağır gelmektedir. Taşınma esnasında hiç bir eşyaya zarar gelmemesi oldukça önemlidir. Otel sahipleri, müşterilerinin rahatlığı ve konforu sağlayacakları bu eşyaların başına her hangi bir işlem gelmesini istemezler ve buna göre çalışmalarının sağlanmasını isterler. Mobilyaların demontaj işlemleri de tarafımıza ait olmakla birlikte paketleme işlemleri gerçekleşmektedir. Otelde ki eşyaların ağırlıkları ve cinsleri paketleme esnasında önem oluşturarak bu alanda titizlikle belli kurallar çerçevesinde gerçekleştirmiş bulunmaktayız. Önemli olan eşyalara hiç bir zarar gelmeden yerine götürebilmektir. Öncelikle taşınma işleminde ağır tonaja sahip eşyaların önce paketlenerek araca yüklenmesi daha sağlıklıdır.

Pansiyon Taşıma ve Otel Taşıma İşleminde Montajı yapılacak eşyaların paketleme işlemleri aynı ambalaj içerisinde paketlenerek tekrar montaj işleminin yapılmasında da kolaylık sağlayacaktır. Kırılabilir eşya kategorisinde olan bütün eşyalar dikkatli ve özenli bir şekilde paketlenerek yükleme işlemleri gerçekleştirilmektedir. Bütün eşyaların araca yüklenmesinden emin olmak için otel görevlileri be bizim tarafımızdan çalışma gösteren personellerimiz otelin her yerini kontrol ederek hiç bir eşyanın geri de bırakılmasını büyük bir titizlikle kontrol etmektedir.

Maltepe Evden Eve Nakliyat