Parça Eşya Taşımacılığı

           Parça Eşya Taşıma : İnsanlar, çoğu zaman evimize yeni eşya alıyor ya da bir yerden başka bir yere bir kaç parça eşya taşımacılığı zorunda kalıyor. Büyük bir aracı olmayan, ağırlığı nedeniyle bir kişinin taşıyamadığı ya da sökülmesi gereken parçalar olmasıdır. Uzmanlık gerektiren eşyalar olması nedeniyle bu işler başkalarına yaptırmak zorunda kalınıyor.

Bu durumun doğal sonucu olarak, daha küçük eşya taşınabilen araçlarla ve daha az eleman ve ekipman ile eşya taşıyan nakliye firmalarıdır. İnsanların bu ihtiyaçlarına cevap vermek adına hizmet etmeye başlamıştır. Küçük gibi görülse de parça eşya taşıma işlemi görüldüğü kadar kolay bir işlem değildir. Uygun ekipman ve yeterli büyüklükte araç , koca evi taşımaktan farksın olan bu işlem insanlara daha büyük külfet ve masrafa dönüşebilir.

Tam Zamanın da Hizmet

Parça Eşya Taşıma Küçük araca yüklenen aşırı yük nedeniyle alınacak bir trafik cezası, taşıma işlemi esnasında tecrübesizliğe bağlı olarak bel ağrısı başta olmak üzere kalıcı ortopedik sağlık sorunlarıdır. Taşıma esnasında yeni eşyaya büyük zararlar vererek ilk günden çöpe atılması gibi birçok noktada daha büyük masrafa sebebiyet verebilir. Bu durum diğer bir tabirle kaş yapmak isterken göz çıkarmaya sebebiyet verecektir.

           Parça eşya taşıma konusunda profesyonel hizmet veren firmamız, eşyalarınızın çok ya da az olmasına bakmadan her türlü önlemi alarak taşınması gereken eşyalarınızı titizlikle taşıyoruz. Eski ya da yeni ayrımı yapmadan eşyalarınızı büyük bir titizlikle taşıyan firmamızdır. Taşıma için uygun ekipman ve işinde uzman çalışanları ile istediğiniz eşyanızı istediğiniz yere götürüyoruz.

Ehemiyetli Taşıma

           Parça eşya taşıma işine karar verip bizi aradığınızda bütün yükü sizin omuzlarınızdan alan firmamız olarak, her ayrıntısının ayrı bir uzmanlık taşıdığı taşıma işinin aşamalarını ise şu şekilde gerçekleştiriyoruz;

1- Sizin belirlediğiniz gün ve saat geldiğinde, zamanın kıymetini bilen firma çalışanlarımızla ve eşyanıza uygun aracımızla kapınızı çalıyoruz.

2- Eşyalarınızı büyük bir titizlikle ve gerekli malzemeler kullanılarak paketliyoruz. Böylece taşınma esnasında oluşabilecek hasarların önüne geçiyor ve eşyanızın zarar görmesini engelliyoruz. Ayrıca parçalanabilen eşyalarınız uzman ekibimiz tarafından dikkatle sökülüyor ve taşımaya uygun hale getiriliyor.

3-Yine aynı titizlikle eşya taşımak için özel dizayn edilen firmamızın aracına yüklenen eşyanızı, zaman kaybetmeden ve dikkatli bir şekilde götürmemiz gereken yeni yerine götürüyoruz.

4- Yeni yerine dikkatle indirilen eşyalarınız yine uzman ekibimiz tarafından montajı yapılarak kullanıma hazır hale getiriliyor.

Parça eşya taşımacılığı Memnuniyetinizi en önde tutmayı amaçlayan firmamız, eşyanızı taşırken sizler de sevdiklerinizle zaman geçirmenin ya da yoğun iş temponuzda işlerinizi yetiştirmenin rahatlığını yaşıyorsunuz.

Beykoz Nakliyat