Piyano Taşımacılığı

           Piyano Taşımacılığı Günlük hayat içerisinde kullandığımız ve evimizde barındırdığımız birçok eşyaya sahibiz. Bunların her biri ayrı ayrı değere sahip olmasına karşın bazıları bizim için özel bir yere sahiptir. Bazen pahası bazen de manevi değeri konusunda bizim için vazgeçilmez olan eşyalardan bir tanesi de Piyanodur. Sanatseverlerin vazgeçemediği müzik aleti olan “piyano” olarak karşımıza çıkar.

            Evimize koyduktan sonra bir daha kaldırmadığımız ağır ve birbirine bağlı, iç içe girmiş akşamlardan oluşan piyanoya gözümüz gibi bakarız. Sürekli bakımını yaptığımız ve ona değer verdiğimiz piyanomuzu taşıma söz konusu olduğunda büyük bir çıkmazla Gireriz. Karşı karşıya kalınan ve böylesine ağır ve değerli olan piyanoyu nasıl nakledeceğimizi düşünürüz.

 Piyano Hassas Bir Müzik Aletidir

            Ağırlıkları 250 kilogram ile yer yer 400 kilogram arasında değişen piyanolar parçalanması mümkün olmayandır. Çoğu zaman ince işçiliklere sahip eşyalardır. En ufak hasarın dahi akort sistemine ve piyanonun ses çıkışına zarar vereceği göz önüne alındığında piyano taşımacılığı daha da önem taşımaktadır.

 Piyano Taşımacılığında Dikkat Edilmesi Gerekenler

            Uygun ekipman kullanılmadığında ve gerekli tedbirler alınmadığında yüksekçe ihtimal zarar görecek bu piyanoların nakliyesi diğer mobilya ve elektronik eşyalardan çok daha farklıdır. Her ayrıntısı titizlikle düşünülmesi gereken piyano taşıma özel bir ekip ve işinde uzman kişiler tarafından yapılmalıdır.

            Piyano’nun önemini bilen ve en az sizin kadar piyanonuza değer veren ve piyano taşıma konusunda uzmanlaşmış ekibimizle yeni aldığınız piyanonuzu ya da taşınma nedeniyle yer değiştirmesi gereken piyanolarınızı, titizlikle taşıyoruz.

 Piyano Taşımacılığında Uzman

            Öncelikle taşınacak piyanonun yerini keşfe gelen uzmanlarımız, ardından taşınması gereken yere giderek rapor tutuyor ve gerekli önlemleri alarak işe başlıyoruz. Ekspertiz raporuna göre gerekli önlemleri alan uzman ekibimiz, taşıma günü ve saati geldiğinde piyanonuzu titizlikle alıyor ve yol boyunca aynı titizlikle gideceği noktaya götürüyoruz.

            Piyanonuza en az sizin kadar önem veren ve piyano taşıma konusunda uzmanlaşmış firmamızla piyanonuzu taşımakla kalmayıp, memnuniyetinizi her şeyin üzerinde tutarak piyanonuzda, taşınma esnasında oluşacak hasarlara karşı da garanti veriyor ve doğabilecek her türlü sorunu karşılamaya söz veriyoruz.

Göktürk Evden Eve Nakliyat