Samsun Şehirler Arası Nakliyat

Samsun Şehirler Arası Nakliyat

          Samsun Şehirler Arası Nakliyat olarak taşımacılık sektöründe edindiğimiz tecrübe, uzman personelimiz ve modern ekipmanlarımız ile müşterilerimize 7/24 hizmet vermekteyiz. Hizmetimiz için öncelikle müşterilerimize uzman eksperimizi göndererek, eşyaların kapladığı alan, taşıma koşulları ve fiyatlandırma hakkında geniş bilgi vermekteyiz.

Evden eve nakliyat firmamız, sektöründe öncü firmalardan biridir. Nakliyat sektöründe hizmet kalitesi oldukça önemlidir.  Samsun Evden Eve Nakliyat olarak en önem verdiğimiz konular, müşteri memnuniyeti ve kaliteli hizmettir.

Güven Veren Evden Eve Nakliyat Hizmeti

Tanınmış ve işinde uzman olan firmamız, müşterilerinin eşyalarını taşırken her taşıma sanki kendi taşımasıymış düşüncesi ile hareket eder. Geniş müşteri portföyü ve referanslarını da bu anlayışına borçludur.

Samsun Şehirler Arası Nakliyat müşterilerine hızlı ve güvenilir hizmet garantisi verir. Bu sayede eşyalarınız en kısa sürede ve güven içerisinde yeni evinize taşınmış olur. Evden eve taşınma süreci firmamıza ulaşarak talebinizi bildirmeniz ile başlar. Ardından taşınma sürecinin planlanması için evinize bir ekspertiz gönderilir. Ekspertiz eşyalarınızı ve evinizi inceler. Ardından size bir fiyat teklifinde bulunur. Bu fiyatlandırma; eşyalarınızın türü, hacmi, evinizin kaçıncı katta olduğu gibi durumlar göz önünde bulundurularak oluşturulur. Bu hizmet sırasında aynı zamanda sigorta bedeli de belirlenir. Eğer eksperimizin verdiği fiyatı kabul eder ve sözleşmeyi imzalarsanız, taşınma işleminize başlanır.

Samsun Şehirlerarası Nakliyat olarak,  hiçbir eşyanızı paketlemeden aracımıza yüklemeyiz. Son teknoloji ambalaj malzemelerimiz ile türüne göre ambalajlanan eşyalarınız, yine büyük bir dikkat ile araçlarımıza yüklenir.

Asansörlü Taşıma ve Montaj Hizmeti

Bir evden eve nakliyat firmasının vermesi gereken hizmetler arasında eşyalarınızın demontajı ve montajı da bulunmalıdır. Samsun Nakliyat olarak talep etmeniz halinde, eşyalarınızı özenle yerinden söker, yeni evinizde montajı yapılmak üzere özel bir şekilde paketleriz.

Güvenilir ve kaliteli bir evden eve taşıma firması olarak verdiğimiz önemli hizmetlerimizden biri de asansörlü taşıma hizmetidir. Asansörlü evden eve taşıma, günümüz şartlarında artık bir gerekliliktir. Çünkü eşyaların güvenilir ve risk almadan taşınması için oldukça önemlidir. Siz de kaliteli ve güvenilir bir evden eve taşıma süreci için firmamız ile irtibata geçebilirsiniz.

 

 

 

 

 

Call Now Button
Evden Eve Nakliyat
ankara şehirler arası nakliyat
adana şehirler arası nakliyat
istanbul şehirler arası nakliyat
ümraniye eşya depolama
kartal eşya depolama
kiralık ev eşyası depolama şirketi