Sanat eseri depolama evden eve nakliyat hizmeti veren firmamız, depolama alanında da tecrübeli ekibiyle hizmetini sürdürmekte olup, sanat eseri eşya depolama bu hizmet alanlarından bir tanesi de sanat eseri ev depolama olmaktadır. Sanat eserleri, tarihi geçmişi öğrenmek açısından tüm insanlığa ışık tutmaktadır. Bu eserler, heykel, döneme ait taş, tas, kılıç, tarihi şahsiyetlere ait eşyalar ve kemik kalıntıları olabileceği gibi tablolar da olabilmektedir. Bu eşyalar ve daha niceleri yapıldıkları, yaşadıkları dönemin ruhunu taşımaktadır ve insanlara geçmiş ile gelecek arasında bir köprü kurmaktadır. Dolayısıyla, onları yaşayabilecekleri olası risklere karşı koruyup kollamak, saklama alanlarını değiştirirken oldukça dikkatli olmak gerekir. Firmamızın alanının uzmanı sanat eseri depolama ekibi, siz değerli müşterilerimizin kıymetli eşyalarını özenle taşıyıp, depolamaktadır.

Sanat Eseri Depo Firmasının Özellikleri

İster ev ister ofis ister oda eşyalarının depolanması olsun eşya depolama oldukça zor ve önem verilmesi gereken bir iştir. Özellikle depolanması, saklanması istenen eşyalar sanat eserleri ise daha da dikkatli olmak gerekir. Çünkü onlar bir dönemi, bir dönemin duygu durumunu taşıyan nesnelerdir. Örneğin; Tablo gibi sanat eserleri özellikle onları üretenler için çok kıymetlidir. Bazı zamanlar sergilerde, galerilerde topluma sunulan bu eserlerin çizilmemesi, yüzeyinde tahrişe sebep olacak durumların yaşanmaması için ve bazı kötü niyetli kişilerin onları çalmaması için üst düzeyde korunması başarılı bir sanat eseri depo firmasının özellikleri arasında olması gerekir. Ayrıca sanat eserleri, yapı özelliklerine göre özel depolama alanlarında saklanmalıdır. Bu alanlara giriş-çıkışlar ise özel kimlik kontrolü, parmak izi veya yüz tanıma sistemleriyle yapılmalıdır. Lazer ışınları ile koruma yöntemi de üst düzey korunması gereken eserler için tercih edilmelidir.

Sanat Eserinizi Yıllarca Bizimle Depolayın

İstanbul antika depolama evden eve nakliyat işlemlerinizi de özenle ve titizlikle yapan firmamız, sanat eseri depolama alanında da işini titizlikle ve ciddiyetle yapmaktadır. Firmamız alanında bilgili, dikkatli aynı zamanda yılların verdiği deneyimle hızlı ve pratik istanbul sanat eseri eşyası depolama ekibi, irtibat numaralarımızdan sizinle daha öncesinde görüşerek, eşyalarınız ve istenilen ek özellikler (varsa) hakkında bilgiler edinerek, eşyalarınızı bulunduğu yerden özel koruma teknikleri ve koruma alanlarıyla teslim alır ve yine sizinle görüşülen zaman zarfı içinde saklamak ve korumak amacıyla güvenli depolama alanlarına götürerek dikkatli bir şekilde yerleştirir. Bu yerleşimden sonra, korumasını sağlamak amacıyla, depolama alanındaki üst düzey yetkili personelimiz her türlü koruyucu önlemi almaktadır. Sizde kıymet verdiğiniz, güvenli ve özenli bir şekilde korunmasını istediğiniz sanat eserinizi yıllarca bizimle depolayın! Detaylı bilgiler ve merak ettiğiniz tüm konular için irtibat numaralarımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Antika Eşya Depolama Fiyatları

Antika eşya depolama firmaları ve fiyatları konusun da tüm evren açısından bir köprü ve merak konusudur. Bu nedenle sanat eserlerinin muhafazası da oldukça önem taşımaktadır. Bu eserlerin koruma alanları onların şekillerine, boy ve genişliklerine göre seçilir. Örneğin; küçük bir çekmeceye sığacak büyüklükteki eserleri küçük çekmece tarzı bölmeli bölümlerimiz içinde ya da kutu içine sığacak büyüklükteki eserler yine bu büyüklükte bölmelerimizde muhafaza edilmektedir. Ayrıca, daha büyük ve geniş sanat eserlerinizi koruyabileceğimiz oda tarzında depolama alanlarımız da mevcuttur. Tüm bu bilgiler ışığında, eserlerinizin alanlarımızda kalma sürelerine göre firmamızın antika ev depolama fiyatları da değişiklik göstermektedir. Bütçenize uygun depolama alanları ve fiyatları için web sitemizi ziyaret edebilir, yetkili personelimize danışabilirsiniz.