Şehirler Arası Eşya Depolama

Şehirler arası eşya depolama hizmeti veren firmamız, eşyalarınızı bir şehirden başka bir şehre taşırken depolama hizmeti vermektedir. Taşınma esnasında ya da evinizde fazlalık olarak gördüğünüz eşyalarınız istediğiniz yerden alınarak depolarımızda muhafaza edilmektedir. Eşyalarınız depolanırken bir zarar görmemeleri adına ekstra özen gösterilmektedir. Firmamız eşyalarınızın güven içinde muhafaza edileceği bir sistem ile çalışır. Eşya depolama sektöründe büyük eksiklikler bulunmaktadır. İşletmemiz bu eksik yönleri tespit ederek en kaliteli hizmeti müşterilerine sağlamaktadır. Bu sektör profesyonellik gerektiren ayrıntılar içermektedir. Firmamız profesyonel bir ekip ile çalışır ve hiçbir aksaklığa fırsat vermez.

Öncelikle üzerinde durulması gereken nokta eşyaların ne kadar süreyle olursa olsun güvenli bir şekilde muhafaza edilmesi olmalıdır. Eşyalar türlerine ve yapılarına göre özel bölmelerde saklanmalıdır. Yıpranmaya müsait ya da kırılması olası eşyalar farklı şekillerde paketlenip muhafaza edilir.

En gelişmiş teknolojik yöntemler kullanılarak eşyalar kolilenir ve şehirler arası eşya depolama alanlarına güvenle ulaştırılır. Depolara ulaştırılan eşyalar planlı bir şekilde bölmelere yerleştirilir. Bu sayede istediğiniz zaman ihtiyaç duyduğunuz eşyalarınızı alabilmeniz mümkün olur. Eşyaların materyallerine göre farklı şekillerde muhafaza edilmesi, eşyaların zarar görme ihtimalini en aza indirgemektedir. Yaşadığınız eve sığmayan ancak atamadığınız her türden eşya bu depolarda saklanabilmektedir. Bu depolar müşterilerin istediği sürece kiralayabilecekleri depolardır.

Depolama Alanlarının Özellikleri

Şehirler arası eşya depolama süreleri müşteri isteğine bağlıdır. Bu depolar haftalık, günlük, yıllık ya da aylık olarak kiralanabilme özelliğine sahiptir. Bu süreler müşteri ihtiyacına oranla belirlenir. Eşyaların nem kapmaması için depolar özel ısıtma sistemleri ile donatılmıştır. Yangınlar, haşereler, su baskınları ve hırsızlıklar bu sektörde olası tehlikelerdir. Yangın ve su baskını tehlikelerine karşı özel alarm sistemleri bu depolarda mevcuttur. Hırsızlık olaylarına karşı her türlü güvenlik önlemi ve güvenlik kameraları depolarda konumlandırılmıştır. Otomatik havalandırma sistemleri vasıtasıyla eşyalar herhangi bir zarar görmez.Eşya Depolama Hakında ki Diğer Tüm Sorularınız İçin Bu Bağlantıyı Seçebilirsiniz.

Şehirler Arası Eşya Depolama Fiyatları Nedir ?

Depolanacak eşyaların türü, boyutu ve miktarı eşya depolama fiyatlarını etkilemektedir. Büyük depolar küçük depolara oranla daha pahalıdır. Depo alanının metrekaresi de fiyatlarda değişiklik olmasını sağlayan nedenlerdendir. Sözü edilen etkenlerden dolayı net bir fiyat bilgisi verilememektedir.