S.S.S.2021-11-04T17:39:23+00:00

SIKÇA SORULAN SORULAR

AKILLARDA KALAN SORU İŞARETLERİNE SON !!!

SIKÇA SORULAN SORULAR

Her Meslekte Olduğu Gibi Taşımacılık İle İlgili Cevap Bekleyen Sorular Mukakkak Vardır.Elimizden Geldiğince Tüm Sorularınızı Cevaplayacağız.

Evden Eve Nakliyat Fiyatları Nasıl Belirleniyor ?2021-11-04T16:53:13+00:00

Evden Eve Nakliyat Fiyatları hesaplanırken eşya’nın yoğunluğu ,taşınacak mesafesi, kaçıncı kattan Kaçıncı kata asansör kurulacak gibi durumlar ve kırılacak eşyaların toplanması gibi ek hizmetler de ayrıca hesaplanmaktadır. Fiyat teklifi almak Evden Eve Nakliyat  firmalarını arayarak fiyat teklifi alabilirsiniz, Evden Eve Taşımacılık Şirketi bir ekspertiz talep edebilirsiniz.Covid 19 önlemlerini düşünüyorsanız o anlık eşyalarınızın resimlerini veya videosu’nu WhatsApp yada Mail üzerinden Nakliyat Şirket yetkililerimize gönderebilirsiniz.

Paketleme İşlemlerini Kim Yapıyor?2021-11-04T16:53:25+00:00

Evden Eve Nakliyat İşlemlerde Genel Olarak Müşterilerimiz  Gizlilik , Önem ve Hijyen Açısından Kendileri Yapıyor. Ön Talep Olması Halinde Torunlar Nakliyat Olarak Bizlerde Ambalajlama İşlerinizi İtinalı Özenli ve Titizlikle Yappmaktayız.

Evden Eve Nakliyat Kaç Personel İle Yapılır?2021-11-04T16:53:38+00:00

Evden Eve Taşımacılık İşlemlerin de Evin ve Eşyanın Yoğunluğuna Göre Personel Ayarlanmaktadır.Her Araçta 1 Ekip Şefi Mevcuttur.Tüm Personel Ayrı İş Kollarına Ayrılır.Her Personelin Kendi Görevi Vardır.Görev Karışıklı Olmaz. Şoför, Eşya Taşıyan Personel, Teknik Konulardan Sorumlu Personel ve Mobilya Ustası Başta Olmak Üzere Eşyanın yoğunluğuna Göre Değişir (1+1 Eşya 4 veya 4+ ) (2+1 Eşya 5 veya 5+ ) (3+1 Eşya 6 veya 6+ ) Yapılır.

Evden Eve Nakliyat Taşınma Süresi Kaç Saat’tir?2021-11-04T17:08:13+00:00

Evden Eve Taşımacılık Eşyanı Yoğunluğuna ve Eşyanın Miktarına Göre Kısa Zaman ve Uzun Zaman Saat Dilimi Olmak Üzere , 4-7 Saat veya Bir İş Günü İçinde İşlemler Tamamlanır.

Ev Eşyası Depolama Yaparken Nelere Dikkat Ediyoruz?2021-11-04T17:08:22+00:00

Ev Eşyası Depolama Yaparken İlk Önceliğimiz Eşyanın En İyi Şekilde Ambalajlanmasıdır.Kaliteli Ambalaj Eşyanın Sağlam ve Güvenli Depolanmasına Yol Açar.Eşyanın Taşınması Ne Kadar Önemli İse Muhafaza Şekli de O Kadar Önemlidir.Her Eşya Özenle Ambalajlanır Paketlenir Ve Titizlikle Depolanır

Nakliyat İçin Önceden Rezervasyon Yaptırmalımıyım ?2021-11-04T17:15:21+00:00

Taşınma Öncesinde Muhakkak 4 İş Günü İçinde Nakliyat Firmasına Kaydınızı Yaptırmalısınız Aksi Takdir de Kaydınızı Yaptırmazsanız En Yoğun Günlere Denk Gelirseniz Yer Bulamam Gibi Bir Zorluk İçine Girersiniz ve İstemediğiniz Bir Firma İle Anlaşmak Zorunda Kalıp İstenmeyen Kötü Sonuçlarla Karşılaşabilirsiniz.

Eşyaları Taşırken Sigorta Yapıyor Musunuz?2021-11-04T17:26:41+00:00

Firmamızın sunduğu tüm Evden Eve Nakliyat hizmetleri Anadolu Sigorta ve HDİ Sigorta şirketlerinin güvencesi kapsamında gerçekleşmekteyiz. Firma Olarak Sigortalı Evden Eve Taşımacılık hizmetlerini Eşya Sigortalamasını  30.000 TL’lik sigorta ile  güvence altına alınmaktayız.

Biz Sizi Arayalım

Sizleri arayabilmemiz için telefon numaranızı bize hemen gönderin. Geri dönüşü en kısa sürede sağlayalım

Mesajın için teşekkürler. Gönderildi.
Mesajınızı göndermeye çalışırken bir hata oluştu. Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz.

MEMNUN MÜŞTERİLER

Referanslar

Nihat Haluk Bilginer

Yapılan Tüm Nakliyat İşlemlerimi Torunlar Nakliyat İle Yaptım.Bana Gelen Ekip Seri Hızlı ve Hatasız Çalıştı.Expertiz ve Yapılan Planlama Doğru ve Eksiksizdi. Çalışmalarından Dolayı Kutlarım.Her Bireye Ayrı Ayrı Teşekkürlerimi Sunarım.Saygılarımla…

Hande Yener

Bir Çok Araştırmadan Sonra Torunlar Nakliyat İle Görüştüm.Evimin Tüm Eşyalarını En İyi Şekilde Ambalajını Yapıp Harika Bir Şekilde Taşımasını Yapıp Diğer Evime Sorunsuz Bir Şekilde Getirdiler.Herşey Harikaydı.İyi ki Sizleri Tanımışım.Çok Çok Teşekkür Ederim.

Cüneyt Tanman

Taşınma Sürecinin Başlangıcından Tutun Sonuna Kadar Her Türlü İnceliği Düşünüp En Güzel Şekilde Taşınma İslemlerini Yaptılar.Evimize Gelen Ekipler Şahaneydi.Güler Yüzlü ve Çok Çalışkandılar.Bu Tarz Bir Taşınmayı Hiç Beklemiyordum.Teşekkürler.

Biz Sizi Arayalım

İletişime Geç

Yazı Yazılacak

İletişime Geçmek İçin Tıkla
Go to Top