Üsküdar Evden Eve Nakliyat

            Üsküdar evden eve nakliyat  firması bünyesinde yüksek teknolojili geniş araç filomuz ve deneyimli kadromuz ile modern taşıma şeklimiz ile siz değerli, müşterilerimize hizmet vermekten gurur duymaktayız.

           Üsküdar evden eve nakliye  klasik yapıdan olan her şeyi geride bırakarak, geleneksel taşıma tiplerinde meydana gelen hasarları ortadan kaldırmak için ileri teknoloji araçlarımız ile en güvenli taşıma işini gerçekleştiriyoruz. Uzman kadromuzla özenle taşınan evleriniz tekrar istediğiniz şekilde özenle yerleştirilmektedir.

  Üsküdar Evden Eve Nakliyat Firması Neden Tercih Edilmeli?

            Üsküdar nakliyat  firmasını tercih etmemenin bir nedeni değil birçok nedeni bulunmaktadır. Öncelikle firmamız müşteri memnuniyeti esasına dayanmakla beraberinde müşterilerimizin referans olmasına layık olmuştur. Bunun yanı sıra güler yüzlü kadromuzla modern taşıma hizmetini vermekteyiz

Taşıma esnasında tüm eşyalar yerinden sökülüp temiz bir ortamda paketlenip ambalajlanarak taşıma sırasında çizilip hasar görmesi engellenir. Müşterilerimize taşınma esnasında en küçük eşyalara bile dokundurmadan taşıma işlemlerini gerçekleştirmekteyiz.

  Yüksek Katlı Binalarda Profesyonel Çözüm

            Çoğu müşterilerimizin taşınacağı yerler veya taşındığı yerler çok katlı binalarda oluyor. Bu gibi taşınmalar için asansörlü taşıma hizmetimiz mevcuttur. Asansörlü taşıma ile hangi kat olursa olsun fark etmez taşıma işlemleri artık birkaç dakikada eşyaların en ufak yerine bile zarar vermeden taşıma işlemlerini gerçekleştirmekteyiz. Geniş ve konforlu araçlarımız ile taşıma yapmanın ayrıcalığını ve keyfini siz değerli müşterilerimize yaşatmaktayız Firma olarak taşımasını yaptığımız evlerin tüm eşyalar olmak üzere (cam ve porselen ) sigortalayıp taşıma işlerini gerçekleştirmekteyiz. Olası kazalarda her türlü ihtimale oluşan kırılan dökülen eşyaların zararı firma olarak karşılamaktayız.

Taşınacak yere geldikten sonra tüm eşyalar uzman ekiplerimiz tarafından araçlardan indirilerek paketlerinden açılır ve müşterinin isteği doğrultusunda istenilen yerlere kurulur. Firmamız perde ve aksesuarlar hariç mobilyalardan tutup beyaz eşyaların kurulumuna kadar sorumludur. Özellikle mobilyalar uzman marangozlarımız tarafından monte edilmektedir. Artık taşımacılık işlemlerini Üsküdar Evden eve nakliyat firmasını tercih ettiğiniz sürece mobilyacı, sucu ve elektrikçi veya beyaz eşyacı aramanıza bile gerek kalmayacaktır. Özellikle yüksek binalarda ve dar merdivenlerden taşınan taşıma işlemleri firmamız tarafından asansörlü sistemle eğlenceli hale getirildi.